Haberler

Uluslararası Panele Davetlisiniz: Stratejik Bağışçılıkta Yeni Eğilimler

Sivil toplumun yasal, mali altyapısını geliştirmek ve Türkiye’de bağışçılık temellerinin güçlenmesi amacıyla çalışmalarına devam eden Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı, 20.yıl etkinlikleri kapsamında stratejik bağışçılığın eğilimleri konusunda bir toplantı düzenliyor.

Worldwide Initiatives for Grantmaker Support (WINGS) ve TÜSEV ortaklığıyla düzenlenecek olan Stratejik Bağışçılıkta Yeni Eğilimler Paneli, 5 Şubat’ta TÜSEV Karaköy ofisi giriş katında gerçekleşecektir. Global Fund for Community Foundations (Bağışçılar Vakıfları İçin Küresel Fon) Direktörü Jenny Hodgson, Charities Aid Foundation (Yardım Kuruluşları Vakfı) Rusya Direktörü Maria Chertok, Social Venture Partners International Genel Müdürü Ruth Jones ve Council on Foundations Global Philantrophy (Vakıflar Konseyi Küresel Bağışçılık) Depratmanı Yöneticisi John Harvey’nin katılımıyla gerçekleşecek toplantıda startejik bağışçılığın geleceği ve gelişmekte olan modeller tartışılacaktır.

Stratejik bağışçılığın uzmanlar tarafından tartışılacağı bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Katılım durumunuzu en geç 31 Ocak’a kadar rusen@tusev.org.tr adresinden Ruşen Efe’yebildirmenizi rica ederiz.