Haberler

Sivil Toplum Kuruluşlarının Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı: Yerel Yönetimlerde Kaliteli ve Anlamlı Bir Katılım için Uygulama Rehberi Tanıtım Toplantısı 11 Şubat’ta

TÜSEV’in Yasal Çalışmalar Program alanı altında yürüttüğü ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum için Elverişli Ortamın İzlenmesi ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında hazırlanan Sivil Toplum Kuruluşlarının Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı: Yerel Yönetimlerde Kaliteli ve Anlamlı Bir Katılım için Uygulama Rehberi’nin tanıtım toplantısı 11 Şubat’ta gerçekleşecek. Yerel yönetimler ve STK’lar arasında kaliteli ve anlamlı iş birliklerinin gelişmesi için izlenebilecek örnek bir yol haritası ortaya koyan ve uygulamaya yönelik bilgileri farklı başlıklar altında ele alan rehberin tanıtım toplantısında, rehberin yazarı Burcu Özüpak Güleç rapordan öne çıkan noktaları aktaracak, katılımcılar arasında bilgi ve deneyim paylaşımında da bulunulacak.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için aşağıdaki davetiyeyi inceleyebilirsiniz. Katılım durumunuzu 7 Şubat 2020’ye kadar 0212 243 83 07 numaralı telefondan veya kubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe’ye bildirmenizi rica ederiz.