Haberler

#PaylaşmaGünü Tanıtım Toplantıları Başlıyor

Bireylerin, ailelerin, sivil toplum kuruluşlarının, toplum liderlerinin, özel sektörün, eğitim kurumlarının ve daha pek çok paydaşın bir araya gelerek yılda bir gün bağışçılığı ve gönüllülüğü kutladığı ve teşvik ettiği kolektif bir bağışçılık kampanyası olan #PaylaşmaGünü, 30 Kasım 2021’de Türkiye’de ikinci kez kutlanacak.

Bugün 70’ten fazla ülkede kutlanan #GivingTuesday’in Türkiye uygulaması olan ve ülke liderliğini Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı’nın (TÜSEV) yürüttüğü #PaylaşmaGünü herkesin katılımına açık bir hareket olma özelliği taşıyor.

Geçtiğimiz sene yüzden fazla kurumun ve kuruluşun katıldığı #PaylaşmaGünü’nün 2021 yılı hazırlıkları için tanıtım toplantıları Eylül ayının üçüncü haftasında gerçekleşecek. Toplantılarda #PaylaşmaGünü ile ilgili detaylı bilgi verilerek, kuruluşların soruları yanıtlanacak. Sivil toplum kuruluşları, özel sektör kuruluşları ve eğitim kurumları için ayrı olarak düzenlenecek toplantıların tarihleri ve saatleri aşağıdaki gibidir:

  • Sivil Toplum Kuruluşları için #PaylaşmaGünü – 22 Eylül Çarşamba: 14:00-15:00
  • Özel Sektör Kuruluşları için #PaylaşmaGünü – 23 Eylül Perşembe: 10:00-11:00
  • Eğitim Kurumları için #PaylaşmaGünü – 24 Eylül Cuma: 14:00-15:00

Toplantılara kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Toplantılarımıza geçtiğimiz sene #PaylaşmaGünü’ne katılanlar, bu sene #PaylaşmaGünü’ne katılmayı planlayanlar ve #PaylaşmaGünü’yle ilgili bilgi almak isteyen tüm paydaşlarımız davetlidir.

Toplantılarımızda sizi de aramızda görmekten ve yerel etkiye sahip küresel bir hareket olan #PaylaşmaGünü’nde hep birlikte bağışçılığı ve gönüllülüğü kutlamaktan mutluluk duyacağız.