Haberler

İletişim Koordinatörü Arıyoruz

TÜSEV olarak daha güçlü, katılımcı ve itibarlı bir sivil toplum amacıyla yürüttüğümüz faaliyetlerde birlikte çalışacağımız bir İletişim Koordinatörü arıyoruz.

Ekibimize katılacak İletişim Koordinatörü, Yasal Çalışmalar program alanımız altında, Ekim 2021-Ekim 2024 yılları arasında Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği’yle (STGM) birlikte uyguladığımız Örgütlenme Özgürlüğünün İzlenmesi Projesi’nin ve TÜSEV’in iletişim çalışmalarından sorumlu olacak. Pozisyonla ilgili ayrıntılı bilgi ve adaylarda aranan özellikler için aşağıdaki belgeyi inceleyebilirsiniz.

İlgilenenlerin İngilizce hazırlanmış özgeçmişlerini ve yazacakları İngilizce dilindeki niyet mektuplarını 19 Haziran Pazartesi günü, saat 18:00’e kadar, kubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe’ye iletmelerini rica ederiz. Başvurular iletilirken İletişim Koordinatörü başlığının kullanılması önem taşımaktadır. Yalnızca eksiksiz olarak gönderilen başvurular değerlendirmeye alınacak ve ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ile iletişime geçilecektir.

Not: TÜSEV ekibi uzaktan ve haftanın belirli günleri ofisten olmak üzere hibrit modelde çalışmalarını sürdürmektedir. Ön elemeyi geçen adaylarla planlanacak olan görüşmeler çevrim içi ya da yüz yüze olarak gerçekleşecektir.

*Çalışan adayı olarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin TÜSEV tarafından hangi amaçlarla ve ne şekilde işleneceğine ilişkin detaylı bilgiye, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında hazırlanan Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

İletişim Koordinatörü İlanı