Haberler

Ekip Arkadaşları Arıyoruz

TÜSEV olarak Yasal Çalışmalar program alanımız altında, Ekim 2021-Ekim 2024 yılları arasında Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği’yle (STGM) birlikte uygulanacak olan Örgütlenme Özgürlüğünün İzlenmesi Projesi’ni yürüteceğiz. Proje kapsamında ekibimize Proje Koordinatörü, Proje Uzmanı ve İletişim Koordinatörü olarak katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aşağıda her bir pozisyon için hazırlanmış olan, pozisyon sorumlulukları ve adaylarda aranan özelliklere dair bilgi içeren belgeleri bulabilirsiniz:

Her üç pozisyon için de son başvuru tarihi 1 Kasım 2021, Pazartesi, saat 18:00’dir. Pozisyonlar için başvuruların, kubra@tusev.org.tr adresinden, Kübra Efe’ye iletilmesi gerekmektedir. Başvuruların ilgili pozisyonun başlığıyla, iletilmesi rica edilen belgelerle birlikte yapılması gerekmektedir. Yalnızca eksiksiz gönderilen başvuruların değerlendirileceğini ve ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ile iletişime geçileceğini belirtmek isteriz.

TÜSEV