Haberler

Ekip Arkadaşı Arıyoruz

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV), 1993 yılında sivil toplumun yasal, mali ve işlevsel altyapısını geliştirmek amacıyla vakıf ve dernekler tarafından kurulmuştur. Sivil toplumun daha elverişli bir ortamda faaliyet gösterebilmesi ve karşılaşılan ortak sorunlara çözümler sunabilmek için çalışan TÜSEV, çalışmalarını Mütevelliler Heyeti üyelerinden aldığı destekle sürdürmektedir.

TÜSEV olarak daha güçlü, katılımcı ve itibarlı bir sivil toplum amacıyla yürütülen faaliyetlerin iletişimine destek verecek, TÜSEV Genel Sekreter Yardımcısına bağlı olarak, İletişim Koordinatörü ile birlikte çalışacak bir İletişim Uzmanı arıyoruz. Pozisyonla ilgili ayrıntılı bilgi ve adaylarda aranan özellikler için aşağıdaki belgeyi inceleyebilirsiniz.

İlgilenen adayların özgeçmişleri ile birlikte İngilizce hazırlanan motivasyon mektubunu e-postanın konusunda “İletişim Uzmanı” başlığını kullanarak 6 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 18:00’e kadar kubra@tusev.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Yalnızca eksiksiz olarak gönderilen başvurular değerlendirmeye alınacak ve ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ile iletişime geçilecektir.

Not: TÜSEV ekibi uzaktan ve haftanın belirli günleri ofisten olmak üzere hibrit modelde çalışmalarını sürdürmektedir. Ön elemeyi geçen adaylarla planlanacak olan görüşmeler çevrim içi ya da yüz yüze olarak gerçekleşecektir.

*Çalışan adayı olarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin TÜSEV tarafından hangi amaçlarla ve ne şekilde işleneceğine ilişkin detaylı bilgiye, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında hazırlanan Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

TÜSEV İletişim Uzmanı İlanı 2022