Haberler

CAF Dünya Çapında Filantropi Sempozyumu 9 Kasım’da

TÜSEV’in Türkiye partneri olduğu Charities Aid Foundation (CAF) tarafından düzlenen Dünya Çapında Filantropi Sempozyumu 9 Kasım’da gerçekleşecek. Dünyanın farklı bölgelerinde faaliyetlerini sürdüren CAF partnerlerinin içeriklerini oluşturduğu sempozyum kapsamında 10 farklı ülkede, 19 saat boyunca filantropi alanındaki güncel konular ülke uzmanlarının katıldığı oturumlarda tartışılacak. Bağışçılığa ilişkin mevzuat ve araştırmalar, etkili filantropik yaklaşımlar, kurumsal bağışçılıkla ilgili konular, iş birlikleri, etki yönetimi, diaspora bağışçılığı, yerel kalkınma, COVID-19’un filantropiye etkisi ve sınır ötesi bağışçılık gibi konularda oturumların gerçekleşeceği sempozyum tüm dünyadan katılımcıların erişimine açık olacak.

Sempozyum programı, katılımcı ülkeler ve içerik saatlerine dair ayrıntılı bilgi içeren sempozyum ajandasını incelemek için tıklayınız.

Sempozyuma katılmak, oturumları canlı olarak takip etmek veya sonrasında sempozyum kütüphanesine yüklenecek içeriklere ulaşmak için bu bağlantıdan kayıt yaptırmanızı rica ederiz.