Haberler

Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı: Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

TÜSEV’in ağ koordinatörü olduğu Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı, Proje Döngüsü Yönetimi (Project Cycle Management – PCM) üzerine bir eğitim düzenlemektedir. Kuruluşundan bu yana kültürlerarası diyalog konusunda çalışmalar yürüten ve aktif olduğu ülkelerde bu alandaki işbirliklerini destekleyen, Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı üyeleri için düzenlenen etkinlik, 27-29 Ağustos tarihlerinde 09.00-17.00 saatleri arasında TÜSEV’in Karaköy ofisinde gerçekleşecektir.

Mali kaynakların kısıtlılığı, var olan fonlara erişimin yeterli düzeyde olmaması ve STK’ların proje yönetimi konusunda ek bilgi ihtiyacı STK’ların mali sürdürülebilirliklerini sağlamada  karşılaştıkları sorunlar arasında yer almaktadır. Düzenlenecek eğitimde, STK’lar için farklı fon kaynakları hakkında bilgi verilecek ve farklı örnekler ışığında başvuru süreçleri incelenecektir.  Proje Döngüsü Yönetiminin temellerinin ele alınacağı eğitimde,  katılımcılara proje başvurularının hazırlanması ve başvuru süreçleri hakkında bilgi verilecektir.

27-29 Ağustos tarihlerinde TÜSEV Karaköy ofisinde gerçekleşecek olan eğitim programına katılımınızı 22 Ağustos Cuma gün sonuna kadar rusen@tusev.org.tr adresinden Ruşen Efe’ye bildirmeniz rica ederiz. Eğitim programı için öngörülen katılımcı sayısı sınırlıdır. Toplantıya İstanbul dışından burslu katılım için sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. İstanbul dışından katılmak isteyenlerin 22 Ağustos’a kadar ilgili formu doldurmak için rusen@tusev.org.tr adresinden Ruşen Efe ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Açık Adres:

Bankalar Caddesi, Minerva Han

No:2 Kat: 5

Karaköy, İstanbul

* Eğitim programına katılım için Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı üyelerine öncelik verilecektir. Kişi sayısı ile ilgili sınırlama dolayısıyla eğitime her kurumdan bir temsilcinin başvurusu kabul edilecektir.