Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı Etkinliği: STK’lar için Sosyal Etki Analizi Eğitimi

TÜSEV’in Türkiye Ağı Koordinatörlüğünü yürüttüğü Anna Lindh Vakfı, 2016 yılı faaliyetleri kapsamında STK’lar için Sosyal Etki Analizi Eğitimi düzenlemektedir. Eğitim, 11-12 Kasım’da, 09.00-17.00 saatleri arasında Gordion Hotel, Ankara’da gerçekleşecektir. Eğitimde sivil toplum kuruluşlarının sosyal etki ve sosyal etki yöntemleri hakkında farkındalığını artırılması, sosyal etki ölçümü pratikleri ve vaka analizleri üzerinden sosyal etkinin maksimize edilme yöntemleri hakkında bilgilendirilmeleri hedeflenmektedir. Taslak programı aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

11-12 Kasım tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek eğitim programına katılım talebinizi 4 Kasım Salı günü saat 18.00’e kadar kubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe’ye bildirmenizi rica ederiz. Eğitim programı için öngörülen katılımcı sayısı sınırlıdır. Toplantıya Ankara dışından burslu katılım için sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Ankara dışından katılmak isteyenlerin 4 Kasım Cuma günü saat 18:00’e kadar aşağıda yer alan formu doldurarak kubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

* Eğitim programına katılım için Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı üyelerine öncelik verilecektir. Kişi sayısı ile ilgili sınırlama dolayısıyla eğitime her kurumdan bir temsilcinin başvurusu kabul edilecektir.