Haberler

Ekip Arkadaşı Arıyoruz

TÜSEV olarak daha güçlü, katılımcı ve itirbarlı bir sivil toplum için hayata geçirdiğimiz çalışmalar kapsamında birlikte çalışacağımız bir Programlar Koordinatörü arıyoruz. Programlar Koordinatörü pozisyonun iş tanımına ve adayda aranan özelliklere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TÜSEV Programlar Koordinatörü İş İlanı

İlgilenen adayların başvurularını aşağıdaki belgelerle birlikte, 17 Mayıs Cuma günü, saat 18:00’e kadarkubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe’ye iletmelerini rica ederiz. Sadece ön elemeden geçen başvuruların sahipleriyle iletişime geçeceğimizi bildiririz.

  1. Özgeçmiş (İngilizce)
  2. Niyet Mektubu: Bu pozisyonla ilgilenme nedenlerinizi ve TÜSEV’e yapabileceğinizi düşündüğünüz katkıları konu olan, İngilizce dilinde yazılmış niyet mektubu
  3. Önceki profesyonel deneyiminizde üretmiş olduğunuz ve ilgili olabileceğini düşündüğünüz metin, rapor gibi yazı örneği (Türkçe veya İngilizce)

İlgilenen adayların başvuruları esnasında paylaştıkları bilgilerin tarafımızda ne şekilde işleneceğini aktardığımız Aydınlatma Metni’ne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.