Sosyal Girişimler Üzerine Online Sohbete Davetlisiniz

30 Ocak 2012 Pazartesi
16.00-17.30

Yer:
www.sosyalgirisim.org
www.twitter.com/tusev #sosyalgirisim

TÜSEV’in British Council desteği ve işbirliğiyle yürüttüğü “Sosyal Girişimcilik Projesi” kapsamında düzenlenen ve sosyal girişimler konusunda çalışan çeşitli kuruluş ve kişileri biraraya getiren sosyal değişim toplantılarının beşincisini sanal olarak düzenliyoruz.

Sosyal girişimleri, sosyal girişimciliği, sosyal inovasyonu bugüne kadar yüz yüze yaptığımız toplantılarla tartışma fırsatımız oldu. Bu toplantılarla (sosyal) girişimciler, (sosyal) girişimci ağları, şirketler, kamu kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarından yaklaşık 100 kişiye ulaştık. Tartışmaları sanal ortama ve sosyal medyaya taşıyabilmek, böylece bugüne kadar toplantılara fiziksel olarak katılamamış sosyal girişimci adayları ve sosyal girişimcileri de dahil edebilmek ve geniş çaplı bir tartışma başlatabilmek için www.sosyalgirisim.org ve Twitter üzerinden bir sanal sohbet düzenliyoruz.

Sohbette TÜSEV’in özel sektör ve kamu için hazırladığı politika belgelerinden hareketle sosyal girişimlerin gelişmesine yönelik kamu kuruluşları, şirketler, girişimci ağları ve üniversitelerin rolleri ile öneriler tartışılacak.

30 Ocak Pazartesi 16.00-17.30 saatlerinde yapacağımız ve TÜSEV tarafından modere edilecek sohbete katılmak için;

  • Twitter kullanmayı tercih ederseniz www.twitter.com/tusev adresinden TÜSEV’i takip edin ve tweetlerinize #sosyalgirisim etiketi eklemeyi unutmayın.

Sorularınız ve teknik destek için: Derya Kaya / [email protected] /0212 243 83 07 (dahili 14)